Prostory k pronajmutí

Úvodní strana / Prostory k pronajmutí
Rekreační a sportovní zařízení Bílina, s.r.o

Nabízíme všem podnikatelským subjektům možnost umístění reklamy na našich zařízeních. Vhodné jsou plochy na zimním stadionu - stěny, mantinely..., v plavecké hale, na tenise, koupališti atd. Dále se můžete podílet sponzorsky na našich akcích - např. dodáním cen. My se postaráme o medializaci a tím o zviditelnění konkrétní firmy. Všechny náměty a požadavky uvítáme a řešíme je po dohodě individuálně - viz kontakt na jednatele společnosti - 777 724 347.

Nabízíme k podnájmu:

 • Společnost Rekreační a sportovní zařízení Bílina, s.r.o. nabízí hokejovým klubům pronájem ledové plochy na zimním stadionu v Bílině pro konání hokejových kempů, tréninky a přátelská utkání. Cena za 1 hodinu pronájmu 1800 Kč. Více informací a objednávky na jednatel@sportbilina.cz, nebo 777724347.
 • Společnost Rekreační a sportovní zařízení Bílina, s.r.o., provozovatel zimního stadionu v Bílině, vyhlašuje výběrové řízení na uzavření smlouvy o podnájmu prostoru sloužícího k podnikání v budově č.p. 904 v ulici Litoměřická, 418 01 Bílina, ležící na parcelním pozemku číslo 804/1, v katastrálním území 604208, Bílina, za účelem provozování nekuřácké restaurace – rychlého občerstvení v prostoru zimního stadionu v Bílině.

  Předmětem podnájmu jsou následující prostory k podnikání:

  a)    Restaurace o výměře 117,6 m2,

  b)    Chodba o výměře 4,73 m2,

  c)    WC (pro zaměstnance), umývárna o výměře 4,46 m2,

  d)    Zázemí o výměře 9,69 m2,

  e)    Sklad o výměře 21,66 m2.

  Celková výměra pronajímaných prostor činí 158,14 m2.                                                                Podrobnosti k výběrovému řízení, podmínky a kritéria hodnocení nabídek a orientační a nezávazný návrh Smlouvy o podnájmu prostoru sloužícího k podnikání najdete v pdf souborech na této straně.

 • Nebytové prostory v Plavecké hale v Žižkově údolí č. p. 276 v Bílině o rozloze 19 m2. Nebytové prostory se podnajímají nezařízené. Preferované využití: masáže, rehabilitace, hydrocolon, kadeřnické služby. Své nabídky zasílejte písemně ne e-mail: jednatel@sportbilina.cz.
 • Nebytové prostory v Plavecké hale v Žižkově údolí č. p. 276 v Bílině o rozloze 9, 24 m2. Nebytové prostory se podnajímají nezařízené. Preferované využití: manikúra, pedikúra, kosmetika, kadeřnické služby, nehtová modeláž. Své nabídky zasílejte písemně ne e-mail: jednatel@sportbilina.cz.
 • Reklamní plochy o velikosti 2 x 3 m za pokladnou u vchodu na koupaliště na Kyselce.
  Cena plochy 500,- Kč / 1 měsíc.
  Své nabídky zasílejte na e-mail: jednatel@sportbilina.cz.