Prostory k pronajmutí

Úvodní strana / Prostory k pronajmutí
Rekreační a sportovní zařízení Bílina, s.r.o

Nabízíme všem podnikatelským subjektům možnost umístění reklamy na našich zařízeních. Vhodné jsou plochy na zimním stadionu - stěny, mantinely..., v plavecké hale, na tenise, koupališti atd. Dále se můžete podílet sponzorsky na našich akcích - např. dodáním cen. My se postaráme o medializaci a tím o zviditelnění konkrétní firmy. Všechny náměty a požadavky uvítáme a řešíme je po dohodě individuálně - viz kontakt na jednatele společnosti - 777 724 347.

Nabízíme k podnájmu:

  • Nebytové prostory na zimním stadionu v ul. Litoměřická č.p. 904 v Bílině, v 1. patře a to prodejnu o výměře 39,68 m2. Internetová přípojka, možnost připojení k PCO Městské policie v Bílině. Nebytové prostory se podnajímají nezařízené. Své nabídky zasílejte písemně ne e-mail: jednatel@sportbilina.cz.
  • Nebytové prostory v Plavecké hale v Žižkově údolí č. p. 276 v Bílině o rozloze 19 m2. Nebytové prostory se podnajímají nezařízené. Preferované využití: masáže, rehabilitace, hydrocolon, kadeřnické služby. Své nabídky zasílejte písemně ne e-mail: jednatel@sportbilina.cz.
  • Nebytové prostory v Plavecké hale v Žižkově údolí č. p. 276 v Bílině o rozloze 9, 24 m2. Nebytové prostory se podnajímají nezařízené. Preferované využití: manikúra, pedikúra, kosmetika, kadeřnické služby, nehtová modeláž. Své nabídky zasílejte písemně ne e-mail: jednatel@sportbilina.cz.
  • Reklamní plochy o velikosti 2 x 3 m za pokladnou u vchodu na koupaliště na Kyselce.
    Cena plochy 500,- Kč / 1 měsíc.
    Své nabídky zasílejte na e-mail: jednatel@sportbilina.cz.